MÖBLER / Bord / Skrivbord 14378055
nr 1437 8055
Skrivbord
1940-tal, nyslipad skiva. Bredd: 140. Djup: 74 cm, höjd: 76 cm, + skrivbordsstol
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:41:23
11/12 16:45:37